Close

Anna oma hääl! Saksa-Eesti majandusauhinna e-hääletus

20.04.2017 12:00 - 28.04.2017 12:00

Anna oma hääl! Saksa-Eesti majandusauhinna e-hääletus

Detailid

Aeg: 20.04.2017 12:00 - 28.04.2017 12:00
Asukoht: Web

Korraldaja

Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK)

Finalistid 2017 on:

ETS NORD AS

2009. aastast on ETS NORD tegelenud süstemaatiliselt IKT ja äriprotsesside arendamisega. Ettevõte on kasutusele võtnud pilvepõhise ERP tarkvara Directo, programmi on integreeritud ka alltöövõtjad materjali vastuvõtuks, sisendkontrolliks ja tootmistellimuste haldamiseks.Alates käesolevast aastast toimib paberivaba ladu ning möödunud aastast EDI tellimuste ja arvete vahetus suuremate rahvusvaheliste hulgimüüjatega. Ettevõtte eesmärgiks on jõuda  automaatsete infoedastuslahendusteni ventilatsiooni projekteerijast, paigaldajast, hulgimüüjast kuni logistikapartneri, alltöövõtja ja materjalitarnijani.

Festivality OÜ

Festivality OÜ on noor kiirelt kasvav startup innovatiivse ja nutika tarkvaraplatvormiga, mis eristub rahvusvahelises konkurentsis ürituste valdkonna tehnoloogiate hulgas. Festivality OÜ on EL arendusosaku toel välja arendanud unikaalse sensortehnoloogia ürituste toimumiskohtade täituvuse ja külastatavuse mõõtmiseks reaalajas koos pilvepõhise analüütika platvormiga. Mudelile on registreerimisel patent.
2016. aasta lõpus valis  kogenud Põhjamaade ja Baltikumi investoritest koosnev  žürii Festivality OÜ Eesti TOP20 early-stage startupi hulka  ning hiljuti valiti ettevõte Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni suurima tehnoloogiakonverentsi „WEBIT“ finaalvõistlusele Sofias.

Hyrles OÜ

Ettevõte on kiiresti kasvanud ning ettevõttes rakendatakse  aktiivselt erinevaid lean põhimõtteid. Seadmete tõhusust mõõdetakse läbi OEE rakenduse ja ettevõtte igapäevane töökorraldus on ERP süsteemis. Alates 2016. aastast on Hyrles OÜ koostöös ITL-iga alustanud ettevõttes „Industrie 4.0“  arendusprogrammiga ja esimese etapi tulemusena on koostatud tuleviku digitaliseerimise ja robotiseerimise „roadmap“. Programmi lõppeesmärgiks on luua realse tootmisettevõtte baasil tööstuses digitaalsete tehnoloogiate integreeritud rakendamist eksponeeriv demokeskkond, mis tõstab ettevõtete teadlikkust digitaliseerimise kasuteguritest.

Mooncascade OÜ

Mooncascade on viimase 1,5 aasta jooksul tegelenud andmeteaduse (Data Science) valdkonna väljatöötamisega, mis koosneb tehisintellekti, masinõppe ja suurandmete (big data, distributed computing) arendusvõimekuse loomisest. Kasutades näiteks NLP´i (Natural Language Processing) ning muid kaasaegseid tehisintellekti lahendusi, on meil õnnestunud luua oma klientide jaoks innovaatilisi ning efektiivsust tõstvaid lahendusi nagu näiteks kõnerobotid (chatbots), liikumise ennustamine, emotsioonide tuvastamine kuni inimeste krediidiriski hindamiseni välja.

Proekspert AS

Proekspert on tegelenud intelligentsete ja nutikate lahenduste väljatöötamisega ettevõtte loomisest saadik. Kasutades tänaste lahenduste disainimisel homseid tehnoloogiaid, loob ettevõte igapäevaeluks kasulikke tooteid ja teenuseid, mis parandavad elukvaliteeti ning säästavad aega, et inimesed saaksid tegeleda sellega, mis on neile oluline. Proeksperdi ärimudelis on inimene protsessi keskmes – ettevõtet kujundades peame silmas töötaja vaatenurki, toodet või teenust luues lähtume lõppkasutaja vajadustest. Inimkesksest lähenemisest tulenevalt pakub Proekspert klientidele just terviklahendusi: ideest kuni lõpptoote arendamiseni.

Teil võimalik oma lemmiku poolt hääletada kuni 28. aprillini 2017 SIIN.

Foto: © Colourbox.com