Close

Kehad dialoogis ja Take me to the Place

06.04.2019 - 07.04.2019

Kehad dialoogis ja Take me to the Place

Detailid

Aeg: 06.04.2019 - 07.04.2019
Asukoht: Tartu südalinn

Korraldaja

Goethe-Institut Estland

Kunstiühendus art-cube – Raum für zeitgenössische Kunst e.V. tutvustab ja käsitleb nüüdiskunsti mitmesuguseid vorme ning edendab nii piirkondlikku kui ka rahvusvahelist kultuurivahetust. Selleks kutsub kunstiühing kunstnikke Greifswaldi ning osaleb ülesaksamaalistes ja üleeuroopalistes kultuuriprojektides, samuti festivalidel.

Kunstiühendus art-cube soovib festivali Saksa Kevad raames tutvustada Greifswaldi partnerlinnas Tartus eri kunstiprojektide kaudu oma praeguseid töid ning astuda publiku ja Eesti kunstnikega aktiivsesse kontakti ja vastastikusesse suhtlusesse. Plaanis on mitu installatiivset, interventiivset etendust ja kunstiaktsiooni:

6. aprill:

Tartu südalinna erinevates kohtades

15.00
„Take me to the place” – etendus ja tänavajoonistused Karen Kunkeli ja Marcus Schrammiga

18.00
Vestlus ja kohtumine kunstnikega

7. aprill:

Aparaaditehas, Kastani 42, Tartu

14.00
„Kehad dialoogis“ – Astrid Brünneri ja Merle Saarva tantsuetendus

Üritus toimub festivali Saksa Kevad 2019 raames. Sellel aastal on meie partner Mecklenburg-Vorpommerni liidumaa.

Astrid Brünner on õppinud Greifswaldi ülikoolis kujutavat kunsti ja kunstipedagoogikat. Oma kunstilises tegevuses keskendub ta etenduskunstile/tantsuetendustele ja maalikunstile.

Karen Kunkel on õppinud Greifswaldi ülikoolis kujutavat kunsti. Oma kunstilises tegevuses keskendub ta maalikunstile, graafikale, joonistamisele ja etenduskunstile.

Marcus Schramm on õppinud Greifswaldi ülikoolis kujutavat kunsti ja kunstipedagoogikat. Oma kunstilises tegevuses keskendub ta installatsioonile, interventsioonile, skulptuurile ja etenduskunstile.

Merle Saarva õpetab Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. Tema valdkonnad on: nüüdistants, tantsijate ja muusikute kompositsioon ja improvisatsioon.

Astrid Brünner , Karen Kunkel , Marcus Schramm , Merle Saarva

Foto: Marcus Schramm