Close

Sonni Maieri teater “druck” (surve)

03.05.2019 12:15

Sonni Maieri teater “druck” (surve)

Detailid

Aeg: 03.05.2019 12:15
Asukoht: Jüri Gümnaasium (Laste 3)

Korraldaja

Jüri Gümnaasium (Inna Erik)

Cynthia ja Andi olid kord parimad sõbrad. Kuid tuliuus iseenda võimete optimeerimisäpp SURI muutis kõik… Samal ajal kui Andi jääb skeptiliseks, muutub Cynthia tänu SURI-le nutikaks, edukaks ja aina täiuslikumaks ärinaiseks: pidevalt online’is ja selle peal väljas, et endast väljapoole parimat muljet jätta, jahtides aina rohkem klikke ja laike. Kuid karjääril on oma hind – ja äppil üsna hirmuäratav kõrvalmõju… Lõpuks mõtleb Andi välja hullupöörase plaani, kuidas oma sõpra nõiaringist välja päästa.

Teater on mõeldud noortele alates 12. eluaastast ning näitab, kuidas digitaalses ühiskonnas iseendaks jääda. Alates nutitelefonidest ja veebisõltuvusest, BigData-st, parimate tulemuste survest kuni imagokujundamiseni sotsiaalmeedias  – ja kuidas selle kõigega mõistlikult ümber käia. Haarva, pöördeline ja äärmiselt eluline, veidi nagu ulme-põnevik “Matrix”, jäädes samas isiklikuks ja kohati liigutavaks.

„druck.“ ärgitab kaasa- ja järgi mõtlema, kuidas käitume me ise oma oma nutitelefonidega ja milline jälg jääb meist sotsialmeediasse. Samas annab see julgust olla rohkem vaba, otsustada ise enda üle, luua ausaid ja tõelisi sõprussidemeid ning näitab, et elu või ka oma ebatäiuses lihtsalt võrratu olla. Ja seda ka digitaalses maailmas.

Kontakt: Inna Erik (inna.erik@jyri.edu.ee)

TREILER