Close

Ettevõtte asutamine Saksamaal

11.04.2019 10:30

Ettevõtte asutamine Saksamaal

Detailid

Aeg: 11.04.2019 10:30
Asukoht: Estonian Business School (A. Lauteri 3)

Piletiinfo

Tasuta

Korraldaja

Saksa-Balti Kaubanduskoda, EBS

Saksamaa pakub Eesti ettevõtjatele häid võimalusi oma ekspordi laiendamiseks. Kas teha seda kohaliku partneri vahendusel või luua pigem ettevõte/filiaal Saksamaal? Millal on vaja luua ettevõtte filial Saksamaal? Selline samm peab olema väga hästi ettevalmistatud, sest vaid siis saab sisenemine Euroopa suurimale turule kujuneda Teie edulooks.
Seminarilt saate olulise taustainfo Saksamaa õigusruumi kohta, mis aitab Teil teha esmaseid otsuseid Saksa turule sisenemisel. Seminaril räägime, millised tegevused eeldavad ettevõtte asutamist Saksamaal, kuidas registreerida ettevõte ning millised on sellega kaasnevad kohustused. Samm-sammult lahti seletatult võimaldab see optimaalset planeerimist. Tutvustame ka finantseeringu- ja toetussüsteeme ning maksu- ja tööõigusalaseid eeskirju.

Reinhold Scheuss töötab saksa portaali firma.de äriarenduse osakonna juhina. Portaal pakub erinevaid teenuseid ja abi juriidiliste kehade loomiseks Saksamaal. Hr Scheuss vastutab portaali kogu offline turundusstrateegia eest. www.firma.de

Seminar toimub saksa keeles.

Kontakt: Sigrid Parts (sigrid.parts.ee@thv.de)

Foto: Colourbox.de